TREĆA HRL – ISTOK – „Slavija“ – „Nexe 2“ 31 : 31

471 0

28. listopada 2011. – Rukometaši Slavije

25.10. su u petom su kolu 3. HDL – Istok odigrali 31:31 s rukometašima „Nexe 2“ iz Našica. U poluvremenu rezultat je također bio neriješen 15 :15 što govori o izjednačenosti ove dvije ekipe.

Zanimljivo drugo poluvrijeme bilo je u znaku čestih promjena rezultata i preokreta. Početkom drugog poluvremena Slavija je vodila s dva gola razlike, 18:16 i 19 :17, da bi gostujući rukometaši izjednačili i preokrenuli rezultat na 20:22. Pred kraju utakmice Slavija ponovo vodi sd dva gola razlike 28:26, a našički rukometaši izjednačuju i pred sam kraj utakmice dolaze do, činilo se do nedostižne prednosti od dva gola. U posljednjoj minuti utakmice Đanić i Marković postižu pogotke i izjednačuju rezultat.

Kod domaćih rukometaša najefikasnije je bio Adam Đanić s 8 postignutih pogodaka, 7 pogodaka postigao je Filip Mandić, a 6 Igor Marković. Za Slaviju su pogotke još postigli Josip Šamal (3), Dalibor Tomić, Krešimir Šagovac i Luka Bošnjaković (2) i Željko Milošević (1). Još su igrali Goran Šamal, Antun Akmačić, Ivan Kramarić, Nikola Denis, Ivan Matošević, Marijan Barnaš i Mihael Stanišić. Utakmica je odigrana u školskoj športskoj dvorani pred 100 gledatelja.