Županijsko natjecanje iz biologije održano u OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška

422 0

Autorica Helena Kudra

NOVA GRADIŠKA, 13.  ožujka 2019. – Dugi niz godina  naša je škola domaćin Županijskom natjecanju iz biologije za  učenike osnovnih i srednjih škola . Tako je bilo i 12. ožujka 2019. Nakon održanih školskih natjecanja na kojima je sudjelovalo 182 učenika u 19 osnovnih i 3 srednje škole,  na Županijskom natjecanju nastupilo je 35 najboljih učenika  osnovnih i srednjih škola sa svojih 17 mentora .  Ove godine su po prvi puta nastupili kao posebna kategorija učenici iz eksperimentalnih škola u 7.r osnovne škole i  1. razredu srednje škole.

Otvorenje natjecanja bilo je u 9,30 h. U programu otvorenja nastupili su učenici Školskog pjevačkog zbora pod vodstvom učiteljice Veronike Terzić koji su otpjevali državnu himnu i pjesmu „Život nije siv“.  Mala ritmička skupina koju vodi učiteljica Sanja Kovarbašić  Ferković plesala je uz pjesmu „Proljeće je“. Pozdravne riječi  u ime svih učenika i zaposlenika škole domaćin uputila je Helena Kudra, pedagoginja škole. Nakon testiranja i ispravljanja testova, uslijedilo je proglašenje rezultata. Svi učenici i mentori dobili su zaslužene nagrade koje su osigurale izdavačke kuće i škola. Na samom završetku počastili su se zasluženim ručkom.

Naša se škola, kao i uvijek,  pokazala odličnim domaćinom, tako da su svi  zadovoljni otišli svojim kućama.

Srdačno čestitamo svima na postignutim rezultatima!

Rezultati:

7.r. osnovne škole

1.mjesto    Jakov Balen , OŠ „I.B.Mažuranić“ Slavonski Brod, mentorica Ivana Bešlić

  1. mjesto Luka Zeba, OŠ „I.B.Mažuranić“ Slavonski Brod, mentorica Ivana Bešlić
  2. mjesto Leon Rostohar, OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška, mentorica Nevenka Bijelić
  3. razred eksperimentalne škole
  4. mjesto Lea Marijanović, OŠ „Matija Gubec“ Cernik, mentor Goran Vincetić

2.mjesto  Žana Knežević, OŠ „Matija Gubec“ Cernik,  mentor Goran Vincetić

8.razred osnovne škole

  1. mjesto Vito Arić, OŠ „Mato Lovrak“ Nova Gradiška, mentorica Helena Barišić
  2. mjesto Agata Milardić, OŠ „Augusta Šeone“ Gundinci, mentorica Kristina Čolakovac

3.mjesto Josip Terzić,  OŠ „I.B.Mažuranić“ Slavonski Brod, mentorica Ivana Bešlić

  1. razred srednje škole
  2. mjesto Ana Lukšić, Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod, mentorica Božana Kljajić

2.mjesto  Eva Penava, Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod, mentorica Božana Kljajić

  1. razred eksperimentalne škole

1.mjesto  Stela Jakirčević, Gimnazija Nova Gradiška, mentor Josip Sokić

  1. mjesto Marko Ivanišević, Gimnazija Nova Gradiška, mentor Josip Sokić
  2. razred srednje škole
  3. mjesto Lovro Čeliković, Gimnazija Nova Gradiška, mentorica Ksenija Artuković
  4. mjesto Lovro De Villa, Gimnazija Nova Gradiška, mentorica Ksenija Artuković

2.mjesto Luka Šimić, Gimnazija Nova Gradiška, mentor Josip Sokić

  1. mjesto Goran Švaganović, Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod, mentorica Mirjana Stanić
  2. razred srednje škole
  3. mjesto Karlo Bukvić, Gimnazija Nova Gradiška, mentorica Ksenija Artuković
  4. mjesto Terezija Knežević, Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod, mentorica Tomislava Benić
  5. mjesto Ana Šarić, Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod, mentorica Tomislava Benić
  6. razred srednje škole
  7. mjesto Lorena Jozić, Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića SB, mentorica Dragana Butković
  8. mjesto Barbara Kauzlarić, Gimnazija „Matija Mesić“ Slavonski Brod, mentorica Mirjana Stanić
  9. mjesto Ivan Fekete, Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića SB, mentorica Dragana Butković (Helena Kudra)

Related Post

MATURANTI SRETNO

Autor - 27/05/2016 0
NOVA GRADIŠKA – Svečano i uz puno dobrih želja profesori, razrednici i ravnateljica novogradiške Gimnazije 25. su svibnja ispratili 105…