STARO PETROVO SELO. 30. rujan 2012.
– U prvom kolu 3. HDL -istok Slavija je startala porazom i to na domaćem terenu. U subotu u školskoj športskoj dvorani pred pedesetak gledatelja bolji su bili rukometaši Bosa iz Ivankova i pobijedili rezultatom 28:21. U poluvremenu bilo je dva razlike za goste ( 14:12) da bi gosti kvalitetnijom igrom na kraju pobijedili sa sedam golova razlike.
Domaći rukometaši trenera Gorana Križana su na početku utakmice bili ravnopravan takmac pa i vodili s golom razlike. Sredinom drugog poluvremena rezultat se konačno prelomio na stranu gostiju koji su s pet uzastopnih gpčova od rezultata 18:17 došli do vodstva od 24:17 i riješili pobjednika.
U ekipi Slavije najbolji strijelac bio je Filip Mandić sa 6 golova, po 4 su postigli Igor Marković i Dalibor Milošević, 3 Dalibor Mihić, 2 Ivan Andrašić i 1 Dalibor Tomić. Kod gostiju nezaustavljivi za domaću obranu bili su Antonio Šarić i Mario Tomić, svaki sa po 10 postignutih golova.