Bacao bengalke na utakmici u Vrbovi i završio u pritvoru

1279 0

VRBOVA – U nedjelju 2. listopada oko 17,50 sati u Vrbovi na nogometnom stadionu dok se odigravala nogometna utakmica, 25-godišnjak je pod utjecajem alkohola od 1,12 promila zapalio dva pirotehnička sredstva tzv. „bengalke“ i bacio unutar sportskog terena.

Počinitelj je ubrzo uhićen i priveden u službene prostorije Policijske postaje Nova Gradiška. 

Protiv istog policija podnosi optužni prijedlog za počinjen prekršaj iz Zakona o sprečavanju nereda na športskim natjecanjima.

Related Post

OPĆINA DRAGALIĆ U 2025. GODINI 

Autor - 14/01/2026 0
ZA UNAPREĐENJE UKUPNG ŽIVOTA GRAĐANA U 2025. GODINI USPJELI U OPĆINSKOM PRORAČUNU OSIGURATI 425.940 EURA Piše: Zvonimir Karlik, načelnik Poštovani…