Foto Policija brodsko-posavska
33-godišnjak pod utjecajem alkohola od 1,86 promila kod sebe nije imao vozačku dozvolu. Policija najavila preventivno-represivne akcije „Alkohol“
OKUČANI / SLAVONSKI BROD, 21. prosinca 2024. – Jučer, oko 18:30 sati, policijski službenici Policijske postaje Okučani, kontrolirali su osobni automobil bjelovarskih registracijskih oznaka, kojim je upravljao 33-godišnjak pod utjecajem alkohola od 1,86 promila, a kod sebe nije imao vozačku dozvolu.
Policijski službenici su odmah vozača isključili iz prometa i priveli u prostorije policijske postaje, a medicinski djelatnici su potvrdili da je sposoban za zadržavanje u policiji, gdje je i zadržan do prestanka djelovanja opojnog sredstva.
Protiv 33-godišnjaka policija podnosi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Najava preventivno-represivne akcije „Alkohol“
Policijska uprava brodsko-posavske će koordinirano sa susjednom Policijskom upravom požeško-slavonskom, dana 21./22. prosinac, (subota/nedjelja), u vremenu od 23 do 5 sati, provesti preventivno-represivnu akciju usmjerenu na suzbijanje prekršaja upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola i droga.
Sukladno navedenom policijski službenici će pojačano nadzirati na lokacijama po vlastitim procjenama te apeliramo i upozoravamo sudionike u prometu da budu oprezni te poštuju prometna pravila, odnosno odredbe Zakona o sigurnosti prometa na cestama.







































































