PREDUSKRSNI PRIJAM NOVINARA

1955 0

Biskup požeški, msgr dr Antun Škvorčević, upriličio je 3. travnja, tradicionalni, preduskrsni prijam novinara s područja Požeške biskupije. Zahvalio je novinarima na svemu što čine, posebno tijekom ove, evangelizacijske korizme.

Uputio je zatim uskrsnu poruku svećenicima, redovnicima, redovnicama, đakonima, bogoslovima, sjemeništarcima i vjernicima Požeške biskupije. Čestitao je Uskrs novinarima i njihovim obiteljima. Zatim su novinari ocu biskupu mogli postaviti pitanja u svezi s aktivnostima u biskupiji, a onda se biskup s njima zadržao u neformalnom razgovoru.

 

Related Post

POŽEŠKA BISKUPIJA

Autor - 08/08/2016 0
KOVAČEVAC / NOVA GRADIŠKA – U pripravi za svetkovinu sv. Lovre, zaštitnika Požeške biskupije i njezina Caritasa, na blagdan Gospodinova…