PREDUSKRSNI PRIJAM NOVINARA

1957 0

Biskup požeški, msgr dr Antun Škvorčević, upriličio je 3. travnja, tradicionalni, preduskrsni prijam novinara s područja Požeške biskupije. Zahvalio je novinarima na svemu što čine, posebno tijekom ove, evangelizacijske korizme.

Uputio je zatim uskrsnu poruku svećenicima, redovnicima, redovnicama, đakonima, bogoslovima, sjemeništarcima i vjernicima Požeške biskupije. Čestitao je Uskrs novinarima i njihovim obiteljima. Zatim su novinari ocu biskupu mogli postaviti pitanja u svezi s aktivnostima u biskupiji, a onda se biskup s njima zadržao u neformalnom razgovoru.

 

Related Post

SEOSKI BLAGDAN

Autor - 06/11/2014 0
KOMARNICA, 6. studeni 2014. – U Komarnici, filijali štivičke župe, svečano je proslavljen blagdan zaštitnika sela, svetog Leonarda. Iako je…