Novogradiščanke na turniru u Gradiški u BiH

1717 0

NOVA GRADIŠKA 17. rujna 2010. – Novogradiške odbojkašice sutra odlaze na dvodnevni međunarodni turnir u Bosansku Gradišku, kao jednu od brojnih provjera, koje će imati trener Damir Runjaš pred novu prvoligašku natjecateljsku sezonu. Na turniru, koji će trajati u subotu i nedjelju, nastupit će prema sadašnjim saznanjima ekipe Bihaća, Dervente, domaće Kozare, te novogradiški sastav. Domaćin je predvidio još dvije sudionice, ali još nije potvrdio njihov dolazak. Novogradiščanke će nastupiti u kompletnim sastavu s prinovama iz Osijeka Anjom Barač i Inkom Pelin, te mladom Požežankom Darijom Banožić. Jedino neće natupiti Ines Ivaniš koja se nalazi na pripremama državne kadetske reprezentacije. Turnir je dobro došao, jer se uklapa u program priprema naših odbojkašica za državno prvenstvo koje počinje početkom idućeg mjeseca, točnije 9.listopada, kada ugošćuju u našoj sportskoj dvorani ekipu Šibenika.

Related Post

TENIS

Autor - 20/07/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 18. srpanj 2014. – U subotu i nedjelju, 05. i 06. srpnja 2014. godine igrači Teniskog kluba „Nova…

SPOMEN NA IVU PETRANOVIĆA

Autor - 06/01/2016 0
NOVA GRADIŠKA, 6. siječanj 2015. – U organizaciji udruge Rukometni veterani Nova Gradiška 22. i 23. siječnja 2016. godine, održat…