Foto reportaža: MALIŠANI IZ VRTIĆA – ZA DAN GRADA

1715 0

NOVA GRADIŠKA, 7. prosinac 2010. – Pod motom „Djeca vrtića gradu za rođendan“ lijepo druženje imali su danas na središnjem gradskom trgu prije podne mališani iz Centra za predškolski odgoj „Grigor Vitez“. Uz pjesmu, ples i slatkiše djeca iz novogradiških vrtića su na način, prikladan svom uzrastu, pod budnim okom teta iz vrtića,mama i tata,

veselila se i zabavljala svom gradu u čast. Došla ih je pozdraviti zamjenica gradonačelnika dr. Ljepša Rakas Vujčić, a s njom i Marko Lončar, koji im je isporučio pozdrave djece iz prijateljskog njemačkog grada Herzogenauracha.

Related Post

Komunalni redar upozorava

Autor - 07/02/2012 0
NOVA GRADIŠKA, 7. veljače 2012. – Četrdesetak centimetara snijega donijelo je dosta, rekli bi uobičajenih zimskih problema na novogradiškim ulicama.…

SPOMENIK POGINULIM BRANITELJIMA

Autor - 07/01/2013 0
NOVA GRADIŠKA, 7. siječanj 2013. – Prilikom obilježavanja 21. obljetnice vojno-redarstvene akcije „Širinci“, kod spomen obilježja Ivici Atlagoviću, zapovjedniku 2.…