Božićni koncert Lovrakovaca

1471 0

Učenici i učitelji Osnovne škole „Mato Lovrak“ u četvrtak 22. prosinca u novogradiškom Domu kulture priredili su svoj , sada već tradicionalni svečani program u čast Božiću.

Program koji su pripremile vjeroučiteljica ANDRIJANA PETROVIĆ , učiteljice JULIJANA ŽIROVČIĆ , ŽELJKA TRLIN, IVICA I IRMA ĐIKIĆ te brojni učenici bio potvrda da se u ovoj školi vrijedno radi i da se u njoj možda kriju novi glumci, pjevači, plesači za koje ćemo tek čuti jednoga dana.

 

 

U programu božićnog koncerta sudjelovali su: pjevački zbor škole pod ravnanjem učiteljice Julijane Žirovčić, recitatori, članovi dramskih i plesnih skupina, glumci, plesači , a na kraju tamburaški orkestar Područne škole iz Ljupine pod ravnanjem učitelja Ivice Đikića. Bilo je svečano, dostojanstveno, prigodno baš kao što u predbožićno vrijeme treba biti.

 

Program koncerta, uz brojne učenike i roditelje pratili su ravnatelj škole MIRKO GOLOVRŠKI, župnik župe Bezgrješnog začeća Blažene Djevice Marije vlč. PERICA MATANOVIĆ i župnik župe Kraljice svete Krunice vlč. JOZO JURIĆ.

Related Post

SILOM ZAKONA

Autor - 04/04/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 4. travnja 2014. – Županijska skupština će se na sjednici zakazanoj za 9. travanj očitovati o odluci Gradskog…

“VOLIM HRVATSKU“

Autor - 15/03/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 15. ožujak 2014. – Edukativno – zabavno – glazbenim programom „Volim Hrvatsku“ čiji je autor ravnatelj Mirko Golovrški,…