STK „STRMAC“ – Promocija sporta koji se u Novoj Gradiški igra pet desetljeća
NOVA GRADIŠKA, 23. rujna 20128. – Stolnoteniski klub “Strmac” Nova Gradiška u suradnji Nacionalnom zakladom za razvoj civilnog društva na središnjem gradskom trgu jučer je održao promociju stolnog tenisa, sporta koji u Novoj Gradiški ima tradiciju dugu pet desetljeća. Cilj je bio afirmirati stolni tenis i privući građane, starije i mlađe, da se priključe klubu.






































































