Novogradiške odbojkašice na diobi prvog mjesta
NOVA GRADIŠKA 13. listopada 2010. – U natjecanju odbojkašica u Prvoj hrvatskoj odbojkaškoj ligi, gdje sudjeluje 14 klubova, prvo kolo nije donijelo izrazitih iznenađenja. Možda se ipak ističe maksimalna pobjeda Novogradiščanki nad favoritom iz Šibenika (3:0), gdje osobito „strši“ prvi set s nevjerojatnih 25:8! Velika borba vodila se u 5 setova u susretu Drenova – Split






































































