GRAD I VATROGASCI OSIGURALI PITKU VODU

2277 0

NOVA GRADIŠKA, 7. kolovoza 2014. – Obilne kiše ponovo su napunile i zamuljile Bačicu tako da voda iz gradskog vodovoda ponovo nije za piće.

Kao i u lipnju gradska uprava je u suradnji s Javnom vatrogasnom postrojbom osigurala cisternu s pitkom vodom koja se nalazi u dvorištu DVD-a Nova Gradiška i tako zaštitila građane od dodatnih troškova u kućnom budžetu.

 

Related Post

Upaljena prva adventska svijeća

Autor - 03/12/2017 0
Autor Ivanka Herceg NOVA GRADIŠKA – Paljenjem prve adventske svijeće kod novogradiške župne crkve Bezgrješnog začeća Blažene Djevice Marije uz…

SJEDNICA GRADSKOG VIJEĆA

Autor - 30/10/2013 0
O iznijetim primjedbama će se očitovati Državno odvjetništvo, kojemu će biti dostavljeno izvješće sudskog vještaka i ovlaštenog revizora zajedno s…