Gradonačelnik Vinko Grgić ugostio mladog boksača Filipa Poturovića prvaka Hrvatske u boksu

2753 0

NOVA GRADIŠKA – Gradonačelnik Vinko Grgić danas je u svom uredu ugostio mladog novogradiškog boksača Filipa Poturovića prvaka Hrvatske u boksu i čestitao mu na obrani naslova prvaka u kategoriji do 56 kilograma.

Prvenstvo Hrvatske pojedinačno za seniore u boksu održano je od 20. do 23. travnja u Sesvetama. Na prvenstvu je uz Filipa Poturovića iz BK Nova Gradiška nastupio i Ivan Andrašić koji je osvojio treće mjesto.

Na prijemu kod gradonačelnika bili su i trener Zlatko Basić i Borislav Vidošić, predsjednik Savez sportova Nova Gradiška.

Related Post

MODERNA VREMENA  

Autor - 11/01/2024 0
Iza kamera dokumentarnog serijala Moderna vremena –MODERATORI: DUBRAVKO MERLIĆ I MATEJ MERLIĆ ORIS KUĆA ARHITEKTURE I 15. SIJEČNJA 2023. I…