HRVATSKI LABURISTI

2811 0

NOVA GRADIŠKA, 1. rujan 2012. – Novogradiški ogranak Hrvatskih laburista danas jer pokrenuo akciju nazvanu Knjiga žalbe u kojoj Novogradiščani sve do konca rujna mogu upisati poruke gradonačelniku Josipu Vukoviću.

 

Novogradiški laburisti ponukani političkom situacijom u gradu i ozbiljno poremećenim funkcioniranjem izvršne gradske vlasti i Gradskog vijeća odlučili su građanima pružiti mogućnost da poruče gradonačelniku što o tome misle i napišu to u knjigu koja će biti predana gradonačelniku.

Related Post

PRIJEM ZA DOBITNIKA OSKARA ZNANJA

Autor - 18/07/2015 0
NOVA GRADIŠKA – Novogradiški gradonačelnik Željko Bigović upriličio je 17. srpnja prijam za Zvonimira Oršulića, talentiranog i uspješnog mladog glazbenika…