JESENSKO ŠMINKANJE GRADA

1969 0

NOVA GRADIŠKA, 6. listopad 2012. – U akciji jesenskog uređenja gradskih zelenih površina i cvjetnih gredica djelatnici Slavče danas su krenuli sa sadnju cvijeća. Kako doznajemo od Vlade Ivkovića, posaditi će ukupno 10 tisuća sadnica.

Nova Gradiška je primjereno uređen grad. Da to tako bude, uz djelatnike Slavče, tomu pridonose i akcije Turističke zajednice Nova Gradiška, a u sve većem broju i sami građani te vlasnici poslovnih objekata koji se trude prostor primjereno urediti i održavati. Poziv iz Slavče i Turističke zajednice i ostalim građanima da podrže akcije, urede prostore ispred svojih kuća, stanova i poslovnih prostora i daju svoj doprinos ljepšem i urednijem gradu.

Related Post

Pravosuđe

Autor - 06/12/2011 0
NOVA GRADIŠKA 05. prosinac 2011. – Da nije napisano i od Dražena Bošnjakovića, aktualnog ministra pravosuđa potpisano očitovanje upućeno gradonačelniku…