NOVOGRADIŠKO GLAZBENO LJETO

2347 0

NOVA GRADIŠKA – Zahvaljujući Ogranku matice hrvatske Nova Gradiška Novogradiščani i njihovi gosti imali su priliku biti sudionici još jednog glazbenog ugođaja na ovogodišnjem Novogradiškom glazbenom ljetu.

Poklonici ozbiljne orguljaške glazbe došli su na koncert u crkvi sv. terezije Avilske pozdraviti mladu novogradišku glazbenicu Magdalenu Ferenčina. Uživati su u zvucima orgulja i djelima vrhunskih domaćih i svjetskih autora.

Related Post

GRAD ISPOSTAVA

Autor - 15/01/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 15. siječanj 2014. – Umjesto 67 općinskih sudova, 61 prekršajnog suda i 33 općinska državna odvjetništva, Hrvatska će…