Pijani vozač završio u zatvoru zbog 1,8 promila

1943 0

SLAVONSAKI BROD – Dana 30. siječnja, oko 1.20 minuta, u Slavonskom Brodu, prilikom redovnog nadzora nad prometom policijski službenici Postaje prometne policije, utvrdili su da 34-godišnjak upravlja osobnim automobilom pod utjecajem alkohola. Alko testom je u njegovu organizmu očitana koncentracija alkohola u iznosu od 1.80 promila. Policijski službenici su alkoholiziranog vozača zadržali u službenim prostorijama te mu je u prekršajnom sudu zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama izrečena kazna zatvora nakon čega su ga policijski službenici u poslijepodnevnim satima predali u zatvor u Požegi.

Related Post

Još jedna izložba u Domu kulture

Autor - 07/02/2019 0
NOVA GRADIŠKA, 7. veljače 2018. -Zahvaljujući Pučkom otvorenom učilištu „Matija Antun Relković“novogradiška likovna publika ima priliku upoznati se djelom Josipe…