Slavonski HSS podržava predsjednika HSS-a Krešu Beljaka

1881 0

OSIJEK, 17. listopada 2018. – Sinoć je u Osijeku održana sjednica odbora Regionalne organizacije HSS-a Slavonija, prva nakon one iz srpnja, na kojoj su članovi tražili suspenziju predsjednika stranke Kreše Beljaka.

Nakon višesatne rasprave, u kojoj su se mogle čuti brojne međusobne isprike i žaljenja zbog pretjeranih i ishitrenih izjava, ali i odluka, jednoglasno je donesen zaključak koji potpisuje predsjednik Regionalne organizacije HSS-a Zvonko Pongrac.

„Odbor Regionalne organizacije HSS-a Slavonija podržava politike HSS-a koje će HSS vratiti u vrh hrvatske politike i podržava predsjednika Krešu Beljaka u provođenju tih politika.

Regionalna organizacija HSS-a Slavonija očekuje redovite konzultacije o aktualnim politikama stranke s naglaskom na Slavoniju i definiranje politika za Slavoniju.“

Zvonko Pongrac, predsjednik Regionalne organizacije HSS-a Slavonija

Related Post

HRVATSKO SRCE OO BEBRINA

Autor - 26/02/2014 0
Za predsjednicu izabrana Bara Olujević, nove potpredsjednice su Višnja Sudarević i Sanela Orozović, a tajnica Kristina Brkljača