Započeo novi mandat gradonačelnika Vinka Grgića

2254 0

Autor novagradiska.hr

 

U pratnji zamjenice Sabine Vlaović obratio se zaposlenicima gradske uprave, zahvalio im na dosadašnjoj uspješnoj suradnji te istaknuo važnost timskog rada 

NOVA GRADIŠKA, 20.  svibnja 2025. – Danas je u gradskoj vijećnici gradonačelnik Vinko Grgić, nakon pobjede na lokalnim izborima održanima 18. svibnja, započeo novi četverogodišnji mandat. U pratnji zamjenice Sabine Vlaović obratio se zaposlenicima gradske uprave, zahvalio im na dosadašnjoj uspješnoj suradnji te istaknuo važnost timskog rada i najavio nastavak započetih i planiranih projekata za daljnji razvoj grada.

Related Post

ZAHVALA ŽELJKA BIGOVIĆA

Autor - 01/03/2017 0
NOVA GRADIŠKA – Poštovani sugrađani i prijatelji, dragi moj narode, Vlada Republike Hrvatske na 21. sjednici održanoj 16. veljače 2017.…