BOKSAČI RADNIČKOG PRVACI HRVATSKE: Mato Anušić i Gabriel Odobašić Šilhan okitili su se zlatom

204 0

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojio je Ivan Ćirić, a treće mjesto i brončanu medalju Marko Marjanović

SLAVONSKI BROD, 6. ožujka 2019. – Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u boksu za mlađe dobne skupine, pokazalo je pravu kvalitetu boraca Boksačkog kluba Radnički.

Sa ovog velikog natjecanja održanog proteklih dana u Zagrebu, vratili su se sa sjajnim rezultatima.

Mato Anušić i Gabriel Odobašić Šilhan, okitili su se zlatom i postali prvaci Hrvatske.

Viceprvak Hrvatske izgubivši finale podijeljenom sudačkom odlukom 3:2, postao je Ivan Ćirić dok je Marko Marjanović osvojio brončano, treće mjesto.

Na korak do medalje, bilo je i ostalih pet boraca Radničkog : Daniel Đukić, Alen Božić, Patrik Kožul, Antonio Čabraja i Borna Dittrich. Svi boksači, bez obzira na rezultat, odradili su odlične borbe i ostavili srce u ringu. Garancija je to da se Brodskom boksu smiješi svjetla budućnost.