IOŠ NOVA GRADIŠKA: Tomislav Galicija osvojio prvo mjesto na državnom natjecanju  «TOKARI I SRODNA ZANIMANJA 2018»:

784 0

NOVA GRADIŠKA – Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška i njeni djelatnici još jednom su se potvrdili kao izvrsni organizatori i domaćini na državnog natjecanja učenika zanimanja  «TOKARI I SRODNA ZANIMANJA 2018» održanom 26. i 27. travnja Zadovoljstvo je tim veće jer je njihov učenik TOMISLAV GALICIJA uvjerljivo osvojio prvo mjesto u konkurenciji 15 najboljih učenika koji su iz cijele Hrvatske došli u Novu Gradišku na ovogodišnje natjecanje.

Drugo mjesto osvojio je Filip Rapalust iz Tehničke škole Čakovac, a treće Filip Frljak iz Industrijsko strojarske škole Zagreb.

Uz Industrijsko-obrtničku školu Nova Gradiška, organizatori ovogodišnjeg natjecanja su bili Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Državno natjecanje

Tokar i srodna zanimanja područja obrade i montaže
Industrijsko-obrtnička škola, Nova Gradiška

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

1.

Tomislav Galicija
Industrijsko-obrtnička škola
NOVA GRADIŠKA

T – izvijač50

34.5

80.5

P – kapa92

46
MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

2.

Filip Repalust
Tehnička škola
ČAKOVEC

T – špena37

25.5

72.5

P – vlak74

47

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

3.

Filip Frljak
Industrijsko strojarska škola
ZAGREB

T – brusilica77

21

68

P – kora58

47

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

4.

Valentino Bosiljevac
Tehnička škola
KARLOVAC

T – turpija93

23

67

P – stablo42

44

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

5.

Domagoj Santo
Obrtnička škola
BJELOVAR

T – imbus46

7.5

54.5

P – zvrk82

47

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

6.

Ivan Karanušić
Industrijska škola
SPLIT

T – čekić24

15

54

P – riba30

39

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

7.

Marko Zeba
Tehnička škola
POŽEGA

T – klješta56

23

53

P – ?kare36

30

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

8.

Karlo Keretić
Srednja škola
LUDBREG

T – pločica42

20

52

P – ku?a65

32

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

9.

Antonio Leško
Srednja škola
KRAPINA

T – matica73

17

51

P – ptica64

34

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

10.

Antonio Čeliković
Industrijsko-obrtnička škola
SLAVONSKI BROD

T – metar83

20

49

P – drvo68

29

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

11.

Elena Presečki
Strojarska i prometna škola
VARAŽDIN

T – točkalo19

20

46

P – venera91

26

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

12.

Luka Ferenčak
Srednja škola
VRBOVEC

T – zakovica61

17

34

P – buba95

17

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

13.

Marcel Latin
Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja, RIJEKA

T – mikrometar08

14.5

22.5

P – stav70

8

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

14.

Luka Topić
Srednja strukovna škola
VELIKA GORICA

T – kutomjer45

13.5

20.5

P – sidro22

7

MjestoIme i prezimeLozinkaBodoviUkupno bodova

15.

Todor Bojanović
Srednja strukovna škola
Kralja Zvonimira, KNIN

T – vijak19

8

12

P – ?aplja08

4

 

Related Post