IZBORI 3. LIPNJA: Liste kandidata za članove gradskih Vijeća mjesnih odbora prijavili samo SDP i HDZ

2353 0

Autor Franjo Samardžić

NOVA GRADIŠKA 21. svibnja 2018. – Prema odluci Gradskog vijeća Novogradiščani će u nedjelju 3. lipnja 2018. godine na birališta. Birati će članove Vijeća mjesnih odbora. Političke stranke i grupe građana imali su rok za prijavu lista do 11. svibnja, a svoje liste kandidata prijavili su samo SDP-a i HDZ-a.

Liste kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora Zrinski-Frankopan

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: VLADIMIR PLAVAC

1. VLADIMIR PLAVAC Hrvat, 2. BRANKO MEDUNIĆ Hrvat, 3. MARIJA GUBEROVIĆ Hrvatica, 4. LJILJANA PTAČNIK Hrvatica, 5. PERO PAUREVIĆ Hrvat, 6. BERNARDIN TRNKA Hrvat, 7. JELENA BOBIBAC Hrvatica, 8. DARKO KLAIĆ Hrvat, 9. FRANJO VUK Hrvat

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: BORISLAV VIDOŠIĆ

1. BORISLAV VIDOŠIĆ, Hrvat , 2. MARIO LATAL, 3. Hrvat – MARIJANA VIDOŠIĆ, 4. BORIS ŠALINSKI, Ukrajinac 5. SONJA MEDVEDOVIĆ, Hrvatica 6. NINOSLAV BALUNOVIĆ, Hrvat 7. DUBRAVKO VRSAJKOVIĆ, Hrvat 8. JELENA KOVRE, Hrvatica 9. ANTUN CINDRIĆ, Hrvat

Lista kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora Urije

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositeljica liste: IVANA KOŠKI

1. IVANA KOŠKI, Hrvatica 2. PERO EŠEGOVIĆ, Hrvat 3. VIKTOR ALEKŠEVIĆ, Hrvat 4. VLADO KRPAN, Hrvat 5. GORAN PRIBANIĆ, Hrvat 6. MARINA MARIĆ, Hrvatica 7. SILVANA EŠEGOVIĆ Hrvatica 8. BRANKO JAKIČIĆ, Hrvat 9. DALIDA GALETIĆ, Hrvatica

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositeljica liste: LJEPŠA RAKAS-VUJČIĆ

1. LJEPŠA RAKAS-VUJČIĆ. Srpkinja 2. DAVOR VRGOČ, Hrvat 3. VLADIMIR ZUZIJA, Hrvat 4. MILJKA DOMAZET, neopredijeljena 5. ZORAN HRVOJEVIĆ. Hrvat 6. IVAN JUGOVIĆ, Hrvat, MILICA JELANČIĆ, neopredijeljena 8. ANA BARUNA, Hrvatica 9. VLATKO GREINER, Hrvat

Lista kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora Prvača

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste: TOMISLAV BEĆIREVIĆ

1. TOMISLAV BEĆIREVIĆ, Hrvat 2. KREŠIMIR PEREKOVIĆ. Hrvat, 3. ŽARKO BARIĆ, Hrvat 4. MIROSLAV ROSIĆ, Hrvat 5. DRAŽEN JUREKOVIĆ, Hrvat 6. MIJO LEOVAC, Hrvat 7. MIROSLAV PETROVIĆ.

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: MARIJAN RADIĆ

1. MARIJAN RADIĆ, Hrvat 2. ALEKSANDRA PAVLICA, Srpkinja 3. BRANKO PRODIĆ, Hrvat 4. ANTONIJA KEŠERAC, Hrvatica 5. STJEPAN LEKIĆ, Hrvat 6. RENATA RAJČIĆ, Hrvatica 7. MILAN ŠEBEKOVIĆ, Hrvat

Lista kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora Ljupina

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositeljica liste: DANIJELA BEGOVIĆ

1. DANIJELA BEGOVIĆ. Hrvatica 2. ŽELJKO TERZIĆ, Hrvat 3. SANJA BEGOVIĆ, Hrvatica 4. IVAN GILICA, Hrvat 5. TOMISLAV MUIĆ, Hrvat 6. BLAŽENKA KNEŽEVIĆ, Hrvatica 7. MARIJAN BEGOVIĆ, Hrvat

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: JOSIP BERIĆ

1. JOSIP BERIĆ, Hrvat 2. BRANKO TOKIĆ, Hrvat 3. VESNA MARJANOVIĆ, Hrvatica 4. IVO JUKIĆ, Hrvat 5. KARLO JURIĆ, Hrvat 6. ALEN BRTAN, Hrvat 7. ZORAN GAZIBARIĆ, Srbin

Lista kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora LjUDEVIT GAJ

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste MARIO PRANJIĆ

1. MARIO PRANJIĆ, Hrvat 2. MARIJA ŠPANOVIĆ, Hrvatica 3. KRUNOSLAV MATIJAŠEVIĆ, Hrvat 4. NEVENKA KRAJAČIĆ, Hrvatica 5. MARINA VUKIČEVIĆ, Hrvatica 6. MIRJANA MENDEK, Hrvatica 7. IGOR MENDEK, Hrvat 8. JELENA LUKŠIĆ, Hrvatica 9. IVANA ŠKVORČEVIĆ, Hrvatica

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: MILAN MATEŠA

1. MILAN MATEŠA, Hrvat, MARKO ĆOSIĆ, Hrvat, 3. MATEJ ZBORIL, Hrvat 4. BOJA GAZIBARIĆ, Hrvatica 5. VLADIMIR BLAŽEKOVIĆ, Hrvat 6. MILKA ŠARIĆ, Srpkinja 7. IVAN ARIĆ, Hrvat 8. IVAN PETRIĆ, Hrvat 9. VESNA ĐAPIĆ, Hrvatica

Lista kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora KOVAČEVAC

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste DRAŽEN JANEČEK

1. DRAŽEN JANEČEK, Hrvat 2. KREŠIMIR ALUŠIĆ, Hrvat 3. JOSIP LUIKŠIĆ, Hrvat 4. MIRKO ORŠULIĆ, Hrvat 5. KLARICA PERKOVIĆ, Hrvatica 6. MILKA CINDRIĆ, Hrvatica 7. MIRJANA VUKOVIĆ, Hrvatica

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: VLATKA PETRLIK-VASILJEVIĆ

1. VLATKA PETRLIK-VASILJEVIĆ, Hrvatica, 2 HARIS KAPETANPOVIĆ, Bošnjak 3. ŽELJKO IVANOVIĆ, Hrvat 4. PETAR VASILJEVIĆ, Hrvat 5. MELITA IVANOVIĆ, Hrvatica 6. MIRKO SJEVERAC, Hrvat 7. ĐORĐE VIKIĆ, Srbin

Lista kandidata za članove Vijeća mjesnog odbora JUG

HRVATSKA DEMOKATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Nositelj liste ŽELJKO VALEŠIĆ

1. ŽELJKO VALEŠIĆ. Hrvat, 2. ALEN PERASK, Hrvat 3. VALENTINA PETROVIĆ, Hrvatica 4. DRAGUTIN DŽEBIĆ, Hrvat, 5. IVAN KRIŽIĆ, Hrvat 6. DRAGO KIČIĆ, Hrvat 7. IVAN CURIĆ, Hrvat 8. DOMAGOJ KORIČIĆ, Hrvat 9. IVAN MARIČEVIĆ, Hrvat

SOCIJALDEMOKARSTKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

Nositelj liste: IGOR BABIĆ

1. IGOR BABIĆ. Hrvat 2. MAGDALENA JURČEVIĆ, Hrvatica 3. ŽELJKO GRABAR, Hrvat 4. EMINA PETRIĆ, Hrvatica 5. DANICA ŽEGARAC, Hrvatica 6. SUZANA JURIĆ, Hrvatica 7. ANDREA SOLIĆ, Hrvatica 8. IVOPNA BARIŠIĆ, Hrvatica 9. IVAN ADŽIĆ, Hrvat

Related Post