Konjeviću karataška bronca

390 0

5. ožujak 2012. – U Virovitici je održan 10. međunarodni turnir

A kategorije Fest Virovitca Open 2012. gdje je nastupio i Karate Klub Nova Gradiška. Bilo je to, obzirom na broj sudionika, rekordno međunarodno prvenstvo u karateu koje je ove godine okupilo 742 natjecatelja iz deset zemalja: Italije, Hrvatske, Mađarske, Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Austrije, Češke i Slovačke. Najviše uspjeha imao je Karate klub Budapest koji je osvojio 12 zlatnih, 8 srebrnih i 13 brončanih medalja.

Karataši Nove Gradiške se ipak nisu vratili kući praznih ruku i pored ogromne konkurenciji. Domagoj Konjević osvojio je 3. mjesto i okitio se broncom u kategoriji mlađih kadeta, do 59 kg.Treba napomenuti da je Stjepan Višić izgubio u borbi za 3. mjesto. Za KK Novu Gradišku su još nastupili, ali bez plasmana: Lorena Savi, Bruno Masnica, Toni Krajačić, Monika Vondra, Sandra Stilinović. Trenerica Romana Greiner.

Na slici: virovitička dvorana gdje je održano međunarodno karate natjecanje