MEDALJE ZA MLADE NOVOGRADIŠKE KARATISTE

1701 0

NOVA GRADIŠKA, 4. listopada 2010. – Lijep uspjeh postigli su maldi karatisti Karate kluba Nova Gradiška na 17. međunarodnom karate kupu u Slavonskom Brodu koji je organizirao Karate klub Slavonski Brod u spomen na devetoricu poginulih hrvatskih branitelja.

 

U kategoriji +42 kg Domagoj Konjević osvojio je brončanu medalju. Brončanu medalju osvojio je Toni Krajačić u kategoriji do 57 kg i mlađa kadetkinja Monika Vondra u kategoriji + 55 kg.

 

Za uspjeh mladih novogradiških karatista zaslužne su trenerice Romana Grajner i Štefica Bruvo.

Related Post

HUT MASTERS 2014.

Autor - 09/12/2014 0
ZAGREB – Na teniskim terenima u ŠRC Trnje u Zagrebu 06. i 07. prosinca 2014. godine održan je završni turnir…

TENIS

Autor - 07/10/2014 0
NOVA GRADIŠKA – U utorak 04. listopada 2014. godine u organizaciji Teniskog kluba „Nova Gradiška – Slavonski biser“ na teniskim…