Međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije: Najbolji Slatinčani i Virovitičani

1405 0

NOVA GRADIŠKA –  Na  16.  Međužupanijskom natjecanju  učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije  održanom danas u  Industrijo-obrtničkoj  školi Nova Gradiška sudjelovali su  najbolji učenici i njihovi mentori  iz sedam županija.

Najbolji  vodoinstalateri su  bili učenici  Ivan Horvat i Miroslav Main  iz Industrijsko-obrtničke škole Slatina. Drugo mjesto zauzeli su  Darko Pavičić i Josip Svitlanović iz Industrijo-obrtničke  škole Nova Gradiška.

U zanimanju  instalateri grijanja i  klimatizacije  najbolji su bili  Mateo Draganić i Vjekoslav Pernar iz Industrijsko-.obrtničke škole Virovitica.   Drugi su Nikola Brezovac i  Luka Dokić iz Obrtničke škole Bjelovar.

Prvoplasirani i drugoplasirani su  izborili plasman na državno natjecanje koje će se održati   2. i 3. svibnja u Splitu.  Domaćin će biti Obrtna tehnička škola Split.

Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška   bila je još jednom izvanredan domaćim uz koju su  organizatori  natjecanja bili  Ministarstvo  znanosti, obrazovanja  i športa, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih,  Društvo  za strukovno obrazovanje  i Brodsko-posavska županija.

REZULTATI
MEĐUŽUPANIJSKOG NATJECANJA UČENIKA U ZANIMANJIMA:
Vodoinstalater i Instalater grijanja i klimatizacije
koje je održano u petak, 24.2.2017. u Industrijsko-obrtničkoj školi Nova Gradiška
KONAČNA LJESTVICA PORETKA
Zanimanje: Vodoinstalateri
1. Industrijsko-obrtnička škola – SLATINA
Učenici: Ivan Horvat i Miroslav Main
Mentor: Ernest Balta
2. Industrijsko-obrtnička škola – NOVA GRADIŠKA
Učenici: Darko Pavićić i Josip Svitlanović
Mentor: Mladen Manda
3. Strojarska tehnička škola – OSIJEK
Učenici: Tiani Kućan i Vedran Živković
Mentor: Marin Bilić
4. Obrtnička škola – BJELOVAR
Učenici: Marko Hanžeković i Antonio Krklec
Mentor: Vladimir Šoški
KONAČNA LJESTVICA PORETKA
Zanimanje: Instalateri grijanja i klimatizacije
1. Industrijsko-obrtnička škola – VIROVITICA
Učenici: Mateo Draganić i Vjekoslav Pernar
Mentor: Igor Koletić
2. Obrtnička škola – BJELOVAR
Učenici: Nikola Brezovac i Luka Dokić
Mentor: Vladimir Šoški
3. Tehnička škola – DARUVAR
Učenici: Domagoj Dmejhal i Antonio Ivanović
Mentor: Zdravko Sikora i Dalibor Hašpl
4. Industrijsko-obrtnička škola – NOVA GRADIŠKA
Učenici: Ivan Matijević i Edin Muratović
Mentor: Damir Kudra
5. Strojarska tehnička škola – OSIJEK
Učenici: Samuel Balaković i Stjepan Urtajl
Mentor: Marin Bilić
6. Industrijsko-obrtnička škola – SLAVONSKI BROD
Učenici: Mislav Butumović i Antonio Krijan
Mentor: Antun Đurić

 
Prvoplasirana i drugoplasirana ekipa iz svakog zanimanja su se plasirale na
Državno natjecanje koje će se održati u Obrtno tehničkoj školi u Splitu
2. i 3. svibnja 2017.,

 
ČESTITAMO I ŽELIMO IM PUNO USPJEHA NA DRŽAVNOM NATJECANJU.

REZULTATI.pdf

Related Post