Petnaest pogodaka Posavca

385 0

13. veljače 2011. – Večeras je odigrano redovno kolo Zimske

malonogometne lige veterana i mladeži. Kao i u dosadašnjim utakmicama bilo je dosta zanimljivih susreta, kao i obično uzbuđenja , pa i iznenađenja.

 

Ovaj put rekordnim rezultatom od čak 15:0 (!) ugodno su iznenadili početnici Posavca koji su pobijedili Slaviju, znatno manji, ali ipak osjetljivo visoki poraz nanijeli su veterani Gold spektra Savi (5:0), to isto učinili su kadeti CB Huberta Red Bullu (6:1) i Jegermaster Sjekaču šunki (5:1), te veterani Sloge momčadi Cerničke Šagovine (6:2). Žestoku borbu vodili su početnici u susretu Vatrenih i Slobode (4:3), kadeti momčadi No limit i Pekarne Deni (3:2), te Ultras protiv OZ boysa (2:1), ali i utakmica Marković transporti i Pionira bila je neizvjesna do kraja (3:2). Cerničani su kod limača i početnika bili sigurni pobjednici (3:0), kao i veterani Oriolika (2:0) i Slavije (1:0), te limači ŠN Batrina I (3:1). Jedini susret koji je završio neodlučno (1:1) bila je utakmica limača Sloge IB i Vatrenih.

 

REZULTATI,

VETERANI:

Sava – Gold spektar 0:5,

Cernička Šagovina – Sloga 2:6,

Pioniri – Marković transport 2:3,


LIMAČI:

Sloga IB – Vatreni 1.1,

ŠN Batrina I – Hubert boysi 3:1,

Slavija – ŠN Batrina II 1:0,

Mladost – Oriolik 0:2,

 

POČETNICI:

Vatreni – Sloboda 4:3,

Psunj Sokol – Mladost C 0:3,

odustali Redsi, Mladost C – Redsi 3:0,

Psunj Sokol – Hubert 3:0,

Slavija – Posavac 0:15,

 

KADETI.

CB Hubert – Red bulls 6:1,

Jegermaster – Sjekać šunke 5:1,

Vrbova – Dva promila 2:4,

Pekarna Deni – No limit 2:3,

Ultras – OZ boys 2.1.

 

REDOSLIJED:

VETERANI:

Marković transport 9,

UHBDRPBPŽ 7,

Sloga 7,

Gold spektar 6,

Cernička Šagovina 3,

Pioniri 3,

Sava 0.


NOGOMETAŠICE:

A skupina:

Pustinjske ruže 6,

Pionirke 0,

Ježica II 0,

 

B skupina:

Odmetnice 6,

Ježice I 0,

Slavonka 0,

 

LIMAČI:

A skupina:

Libertas 6,

Sloga IB 1,

Vatreni 1,

 

B skupina:

Sloga SP 6,

Batrina 3,

Hubert boysi 0,

 

C skupina:

Oriolik 9,

Mladost C 3,

ŠN Batrina II 3,

Slavija 3,


PIONIRI,

A skupina:

Mladost C 6,

Libertas II 3,

Redsi 0,

 

B skupina:

Sloga II 3,

Psunj Sokol 3,

Hubert 0,


C skupina:

Sloga I 3,

Dinamo 3,

Libartas I 0,

 

D skupina:

Posavac 6,

Oriolik 0,

Slavija 0.


POČETNICI:

A skupina:

Sloga I 3,

Oriolik 3,

ŠN Batrina 0,

 

B skupina:

Budućnost 6,

Sloga II 0,

Zauvijek prijatelji 0,

 

C skupina:

Mladost C 6,

Psunj Sokol 3,

Vatrieni 3,

Sloboda 0.

 

KADETI:

A skupina:

CB Hubert 3,

Red bull 3,

Dinamo 0,

 

B skupina;

Jegermaster 3,

Sjekač šunke 3,

Ubera 0,

 

C skupina:

Lude gljive 3,

Vrbova 3,

Dva promila 0,

 

D skupina;

No limit 6,

Pekarnica Deni 3,

Ultras 3,

OZ boys 0.

 

Liga se nastavlja u nedjelju 20. veljače u 10 sati utakmicom veterana Sloge i Pionira.

Related Post