375 0

28. veljače 2011. – STIJELCI: 1:0 – Barišić (18),  1:1 – Mat.

Vlaović (40), 1:2 – Terzić (50), 2:2 – Barišić (56), 2:3 – Terzić (72)

SLOGA: Ruškan, Čavalić, Mutnjaković, Španović, Jelančić, Bokan, Barišić, Radošeić, Đurić, Janković, Kulundžić, još su igrali: Sabolić, Maglov, Jankavić. TRENER. Boris Šalinski MLADOST: Kao, Mulac, Kalić, Lukšić, Juraković, Pavelić, Vlaović, Kumić, Terzić, Kulić, Martinović, još su igrali: Aleksić, Jurić, Junašević, Vrabac, Marjanović.

TRENER Dinko Terzić Zbog snijega odgođene prvenstvene utakmice cerničke Mladosti s Lipikom, a novogradiške Sloge s Oriolikom, sastali su se susjedi i odigrali prijateljsku utamicu. Palo je 5 pogodaka, bilo je dosta dobre, izjednačene i zanimljive igre, gdje je četvrtoligaš Sloga poveo golom Barišića, izjednačio je Matej Vlaović za neodlučnih 1:1 u poluvremenu. U nastavku je Mladost povela golom Terzića, izjednačio je svojim drugim pogotkom Barišić, a odluka o pobjedniku pala je 18 minuta prije kraja kada je Terzić svojim drugim golom postavio konačni rezultat od 3:2 za Mladost. Ova utakmica dobro je došla trenerima obje momčadi kako bi vidjeli u kojem stadiju forme nalaze se njihove momčadi pred nastavak jesenskog dijela prvenstva.