Počela energetska obnova zgrada novogradiške bolnice

2922 0

Autor Franjo Samardžić

NOVA GRADIŠKA, 3.. rujna 2019. – Na sjednici Županijske skupštine održanoj 4. lipnja među odlukama važnim za Opću bolnicu Nova Gradiška bila je i odluka o energetskoj obnovi svih zgrada u ukupnoj vrijednosti od 43,1 milijun kuna.
Obnovit će se nova i stara bolnica, zgrade transfuzije, ginekologije, pedijatrije, ambulante i odjela kirurgije i interne medicine, te zgrada kuhinje i upravna zgrada.
Osim što će ljepše izgledati u njima će biti ugodnije boraviti djelatnicima i pacijentima, a treba naglasiti da će samo energetska ušteda godišnje iznosit čak 70 posto.

Related Post

U POVODU DANA GRADA

Autor - 10/12/2013 0
NOVA GRADIŠKA, 10. prosinca 2013. – U povodu Dana grada zamjenica gradonačelnika mr. Mr. Ljiljana Lukačević otvorila je 5. prosinca…