Rukometni turnir “SVETI VINKO”

384 0

U subotu 19.01.2013. od 10 sati u sportskoj dvorani Elektrotehničke

škole u Novoj Gradiški, u organizaciji Rukometnih veterana Nova Gradiška, održat će se tradicionalni rukometni turnir “SVETI VINKO” 2013. Na turniru će nastupiti osam rukometnih vetranskih ekipa : NOVA GRADIŠKA1, KUTINA, NAŠICE, KRIŽEVCI,PREDVOR (Slovenija),NOVA GRADIŠKA2,STARO PETROVO SELO, SLAVONSKI BROD.

RASPORED UTAKMICA:

1. KUTINA – NOVA GRADIŠKA 2 (10,00)

2.NAŠICE -NOVA GRADIŠKA 1 (10:30)

3.PREDVOR – SLAVONSKI BROD (11:00)

4.KRIŽEVCI – STARO PETROVO SELO ( 11:30)

5. NAŠICE – SLAVONSKI BROD ( 12:00)

6. KUTINA – STARO PETROVO SELO (12:30)

7.NOVA GRADIŠKA 1 – PREDVOR (13:00)

8.NOVA GRADIŠKA 2 – KRIŽEVCI (13:30)

9.NOVA GRADIŠKA 1 – SLAVONSKI BROD (14:00)

10.NOVA GRADIŠKA 2 – STARO PETROVO SELO (14:30)

11.NAŠICE – PREDVOR (15:00)

12.KUTINA – KRIŽEVCI (15:30)

13. UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO (16:00)

14. UTAKMICA ZA PRVO MJESTO (16:30)

NAPOMENA: Utakmice se igraju 2×10 minuta. Igra se loptom veličine 3. Isključenje igrača traje 1. minutu. U slučaju neriješenog rezultata igra se jedan produžetak u trajanju od 5. minuta. U koliko i nakon odigranog produžetka rezultat bude neriješen, svaka ekipa izvodi tri sedmerca, ako i nakon izvođenja sedmeraca rezultat bude neriješen, svaka ekipa izvodi po jedan sedmerac do odluke o pobjedniku. U slučaju da dvije ili više ekipa nakon susreta po skupinama imaju isti broj bodova, prolazi ekipa koja ima bolju gol razliku, a u slučaju da je gol razlika ista, odlučuje gol razlika u međusobnim susretima tih ekipa. U slučaju nejasnoća primjenjuje se Pravilnik.