Vukovima derbi

346 0

21 veljače 2012. – U nedjelju je nastavljeno

natjecanje veterana i mladeži u Zimskoj malonogometnoj ligi Nove Gadiške. Kod veterana premoćno vode Vukovi iz Gornjih Bogićevaca, koji su pobijedili i u derbiju kola, a sa 5 bodova zaostatka prate ih momčadi Cerničke Šagovine i Vodoprivreda. Kod mladeži natjecanja su još po skupinama ali se izdvajaju: Firma Fox, Klinci s ribnjaka, Libertas, Mladost, Posavac, Sloga, a kod nogometašica Štrunfete i Mrake.


REZULTATI:

VETERANI UPBPŽ – Ljupina 2 : 3, Vodoprivreda – Pioniri 2 : 0, Vukovi – C.Šagovina  2 : 1

LIMAČI ŠN Batrina – Sloga TS  1 : 2,

POČETNICI Sloga 2 – Budućnost   0 : 4, Mladost – Omladinac  2 : 0, Sloga 1 – Libertas 1 : 0

PIONIRI Omladinac – Libertas  0 : 5, Mladost – Dinamo 2   3 : 0, Posavac  – ŠN  Batrina  4 : 0,

Budućnost -Sloboda  0 : 4

KADETI Red Bull – Hat trick  0 : 5, Klinci s ribnjaka – Eldorado  5 : 0, Lucky strike – Vrbova 0:1

Sloboda – Firma Fox 0 : 5.

 


REDOSLIJED:

VETERANI: Vukovi 12, Cer. Šagovina i Vodoprivreda 7, Ljupina 4, UDPBPŽ 3, Pioniri 1,

KADETI: A skupina: Firma Fox 9, Vrbova 6, Lucky strike 3, Sloboda 0. skupina B: Klinci s ribnjaka 9, Eldorado 3, Hat-trick 6, Red bull i Sjekači šunke 0,

PIONIRI:skupina A:Libertas i Sloga 98 6, Omladinac i Psunj Sokol 0, skupina B: Sloga 98 i Street boys 3, Vrtić boys 0, skupina C: Mladost 9, Sloboda 4, Budućnost 3 , Dinamo 2 1, skupina D: Posavac 6, ŠN Batrina 3, Dinamo 1 0.

POČETNICI: skupina A: Mladost 1 6, Budućnost 3, Omladinac i Sloga 2 1, skupina B: Sloga 1 9, Libertas 6, Mladost 2 i Sloboda 0.

LIMAČI: skupina A: Mladost i Vatreni 4,Sloga IB 3, Sloboda 0, skupina B: Sloga ST i Batrina 6, Libertas 0.

DJEVOJČICE: Štrunfete i Mrake 3, Ježice i M. Lovrak 1.

 


Iduće kolo:

NEDJELJA 26.2.2012.

10:00 VETERANI VUKOVI – VODOPRIVREDA

10:35  UPBPŽ – PIONIRI

11:10  LJUPINA – C.ŠAGOVINA

11:45 LIMAČI SLOBODA – VATRENI

12:15  MLADOST – SLOGA IB

12:45 POČETNICI SLOBODA – MLADOST 2

13:15  BUDUĆNOST – OMLADINAC

13:45  MLADOST 1 – SLOGA 2

14:15 PIONIRI SLOGA  98 – LIBERTAS

14:45  SLOGA 97 – STRIT BOYS

15:15  OMLADINAC – PSUNJ-SOKOL

15:45 DJEVOJČICE MRAKE – OŠ  MATO  LOVRAK

16:15  JEŽICE  – ŠTRUNFETE

16:45 KADETI KLINCI S RIBNJKA – HATTRICK

17:15 DJEVOJČICE MRAKE – ŠTRUNFETE

17:45 KADETI SJEKAČ  ŠUNKE – RED  BULL ( 0 : 5)

Related Post

Poraz Slavonke

Autor - 26/09/2011 0
25. rujan 2011. – Sinoć je Slavonka startala u 1. kolu 3. HRL, Istok, i