3. HRL ISTOK – SENIORKE

2472 0

U subotu 20.listopada 2012.godine s početkom u 17 sati, rukometašice Slavonke u 5.kolu natjecanja 3 HRL istok za seniorke, ugošćuju u svojoj Dvorani respektabilnu ekipu ŽRK Požega iz Požege.Požežanke su najavile borbu za prvo mjesto

što dokazuju plasmanom na tablici i pokazuju igrama u protekla četiri kola s osvojenih 8 bodova i vrh dijele s ekipama Cerne i Osijeka sa 100% učinka.

 

Nasuprot gošćama, ekipa Slavonke dosada je bez bodova na 10-om mjestu tablice. Pomlađeni sastav još uvijek pokazuje oscilacije u igri, ali borbenošću nadomješta neiskustvo, brzopletost, tehniku i ostale elemente koje na treninzima uporno radi i traži trenerica Zdunić. Vjerujemo u podršku žitelja N.Gradiške i ove subote. Dođite na utakmicu i dajte dodatni poticaj rukometašicama u želji i ostvarenju što boljeg rezultata. Dakle, u subota u 17 , ”svi putovi vode u Športsku dvoranu” ! (MS)

Related Post

Sutra 2. kolo Kupa

Autor - 07/08/2010 0
NOVA GRADIŠKA 7. kolovoza 2010. – Odigravanjem zaostalih utakmica završeno je i kompletirano 1. kolo Kupa u organizaciji Nogometnog središta Nova…

Visok poraz Slavonca

Autor - 16/08/2010 0
  Startala je jučer Prva županijska nogometna liga gdje je odigrano 7 utakmica. Pet susreta dobili su domaćini i to, zanimljivo, bez primljenog…