PREDSJEDNIK JOSIPOVIĆ PRIMIO IZASLANSTVO DVD-a NOVA GRADIŠKA

1556 0

NOVA GRADIŠKA, 16. svibanj 2011. – U povodu obilježavanja 140. obljetnice DVD-a Nova Gradiška Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Josipović, koji je i pokrovitelj obilježavanja hvale vrijedne obljetnice novogradiških vatrogasaca, primio je izaslanstvo DVD-a Nova Gradiška u kome su bili predsjednik Vlado Krpan i zapovjednik Siniša Makovičić. S njima

je kod predsjednika bio i gradonačelnik Josip Vuković.

Izvjestili su predsjednika o pripremama za obilježavanje 140. obljetnice, razgovarali o radu društva i naporima koji se ulažu da im se osiguraju uvjeti za kvalitetan rad. Predsjednik im je čestitao obljetnicu društva ističući angažiranost i doprinos novogradiških vatrogasaca kroz dugi niz godina u očuvanju imovine od požara. Predsjednik ih je izvijestio da zbog važnih obveza neće biti nazočan na obilježavanju obljetnice 28. svibnja i da će poslati svog izaslanika.

Related Post

DVD ŠTIVICA

Autor - 27/04/2014 0
ŠTIVICA, 26. travnja 2014. – Od subote, 26. travnja, DVD Štivica i službeno ima žensku vatrogasnu ekipu. Ekipu A čine…

DVD NOVA GRADIŠKA

Autor - 16/10/2012 0
NOVA GRADIŠKA 16. listopada 2012. – Najmlađi pripadnici DVD-a Nova Gradiška jučer su izveli prikazne vježbe na 25 metara sa…