PREDSJEDNIK JOSIPOVIĆ PRIMIO IZASLANSTVO DVD-a NOVA GRADIŠKA

1555 0

NOVA GRADIŠKA, 16. svibanj 2011. – U povodu obilježavanja 140. obljetnice DVD-a Nova Gradiška Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Josipović, koji je i pokrovitelj obilježavanja hvale vrijedne obljetnice novogradiških vatrogasaca, primio je izaslanstvo DVD-a Nova Gradiška u kome su bili predsjednik Vlado Krpan i zapovjednik Siniša Makovičić. S njima

je kod predsjednika bio i gradonačelnik Josip Vuković.

Izvjestili su predsjednika o pripremama za obilježavanje 140. obljetnice, razgovarali o radu društva i naporima koji se ulažu da im se osiguraju uvjeti za kvalitetan rad. Predsjednik im je čestitao obljetnicu društva ističući angažiranost i doprinos novogradiških vatrogasaca kroz dugi niz godina u očuvanju imovine od požara. Predsjednik ih je izvijestio da zbog važnih obveza neće biti nazočan na obilježavanju obljetnice 28. svibnja i da će poslati svog izaslanika.

Related Post

„HRVATSKA VOLONTIRA 2016.“

Autor - 19/05/2016 0
NOVA GRADIŠKA – U sklopu manifestacije “Hrvatska volontira 2016.” Grad Nova Gradiška i Udruga “PREVENCIJA” organiziraju volontersku akciju izrade grafita…

Autor - 20/09/2011 0
{vimeo}29341268|450|360|1{/vimeo}