OBILJEŽEN DAN SIBINJSKIH ŽRTAVA
U Osnovnoj školi „Ivan Mažuranić“ u Sibinju, dana 17. veljače, održana je manifestacija povodom obilježavanja Sibinjskih žrtava pod nazivom „Vukovar u Sibinju“. Svečani program je započeo promocijom stripa „Ovčara – krik u noći“ i filmom o Vukovaru Danijela Rehaka i Nenada Barinića, koji je komentirao profesor Danijel Rehak, predsjednik Društva logoraša srpskih koncentracijskih logora i







































































