Svetkovina Uskrsa u požeškoj Katedrali
POŽEGA 24. travanj 2011. – Središnje euharistijsko slavlje na svetkovinu Uskrsa, 24. travnja u Požeškoj Katedrali predvodio je biskup Antun Škvorčević okružen svećenicima i đakonima uz sudjelovanje brojnih vjernika. Na počeku slavlja biskup je svima nazočnima – među kojima je bio i požeški gradonačelnik Zdravko Ronko – čestitao Uskrs u







































































