KUTINA POBJEDNIK VETERANSKOG TURNIRA
NOVA GRADIŠKA 21. siječnja 2011. – Danas je u Novoj Gradiški održan 2. međunarodni rukometni turnir veteranskih momčadi u uspješnoj organizaciji Udruge rukometnih veterana Nove Gradiške na kojem su nastupile momčadi iz Slavonskog






































































