Djelatnici Industrijsko-obrtničke škole posjetili Bjelolasicu i Ogulin

1768 0

NOVA GRADIŠKA 12. listopada 2010. – U četvrtak 8. listopada djelatnici Industrijsko-obrtničke škole Nova Gradiška bili su na grupnom izletu povodom Dana učitelja koji je prethodno obilježen 6. listopada. Posjetili su Ogulin i Bjelolasicu. U Ogulinu ih je dočekala turistička voditeljica te su uz njezinu pratnju razgledali grad i njegove znamenitosti. Saznali su

ponešto i o legendama koje su poslužile kao temelj bajkama Ivane Brlić Mažuranić.

 

Nakon posjeta ogulinskim znamenitostima djelatnici škole počastili su se ručkom u restoranu uz prekrasno jezero Sabljaci.

 

Prije Ogulina izletnici su posjetili Hrvatski Olimpijski centar Bjelolasicu i prošetali se unatoč hladnom i maglovitom vremenu.

Put kući nastavili su u ugodnom druženju i razmjeni dojmova.

U HOC Bjelolasici

U Ogulinu

Jezero Sabljaci 

Related Post

INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA

Autor - 25/06/2010 0
NOVA GRADIŠKA, 25. lipnja 2010. – Industrijsko-obrtnička škola nije slučajno bila domaćin radnog sastanka ravnatelja srednjih škola sa državnim tajnikom…

PODRUČNA ŠKOLA ŠTIVICA

Autor - 09/06/2016 0
ŠTIVICA – S lipnjem stižu dani u kojima će škole zatvoriti svoja vrata učenicima, učionice i hodnici utonut će u…