Gimnazijalci za Valentinovo

2496 0

Novogradiški gimnazijalci i ove godine proslavili su Valentinovo u Dvorani Relković, tradicionalnom priredbom PJESMA ZA VALENTINOVO koju je ove godine uredila prof. Ilijana Ban.

I ovoga Valentinova pokazali su glazbom, plesom, glumom i stihovima da njihovo učeničko vijeće vrijedno radi i svojim radom nastoji istaknuti pozitivne vrijednosti i ojačati osjećaj zajedništva.

Pjesme za Valentinovo bile su zaljubljene , sjetne i sretne, a glumački parovi na kazališnim daskama dvorane Relković oživjeli su vječne ljubavi.

Gimnazijski Romeo i Julija, Paris i Helena, Beatrice i Dante, Laura i Petrarka i Siniša i Nora oduševili su posjetitelje.

A za kraj jedna dobra tamburaška i zajednički PLES ZA VALENTINOVO. Puna pozornica glazbe, plesa i zaljubljene mladosti.

Kud ćeš ljepše za VALENTINOVO!

Related Post

Predstava “IZBORI”

Autor - 19/12/2011 0
Novogradiška kazališna publika u petak 16. prosinca imala je prigodu još jednom „proći kroz izbore“, ali ovoga puta odgledavši kazališnu…