MATURANTIMA GIMNAZIJE GENERACIJE 2010/2011. SVEČANO URUČENE SVJEDOŽBE (foto)

1766 0

poumar

NOVA GRADIŠKA 10. lipnja 2011. – U četvrtak 9.lipnja novogradiška Dvorana Relković bila je ispunjena gotovo do posljednjeg mjesta. Maturanti Gimnazije, u pratnji svojih profesora,roditelja i prijatelja, okupili su se na svečanosti podjele završnih svjedodžbi i ispraćaja u novi život u neke

druge gradove gdje će nadograđivati svoja, ovdje stečena znanja. 

Čestitke maturantima uputile su ravnateljica Gimanizije prof. Nada Peleh Serenčeš i dr.Ljepša Rakas Vujčić, dogradonačelnica za društvene djelatnosti Grada Nova Gradiške, a svjedožbe su im podijelili njihovi razrednici prof. KSENIJA ARTUKOVIĆ (IV A), prof. LJILJANA PTAČNIK (IV B), prof. MANDA BUNJEVAC (IV C) i prof. GORAN ŠARIĆ (IV D).

Bogatim , zanimljivim i kreativnim kulturno-zabavnim programom Gimnazijalci su kao i uvjek oduševili svoju publiku te stoga čestitke Vedranu i njegovim tamburašima, Bendu IV d, gimnazijskom zboru i voditeljici prof. Sanji Stičinski , Dariju Ž. i njegovoj mentorici prof. Vjekoslavi Bagarić, ravnateljici i svim njenim suradnicima.

Voditelji svečanog programa bili su MARIJA POSAVČEVIĆ i STJEPAN DIDOVIĆ.

Za kraj-misao kojom je Marija Posavčević završila svečanost maturanata Gimnazije:

NE HODAJ ISPRED MENE, MOŽDA TE NEĆU SLIJEDITI…NE HODAJ IZA MENE, MOŽDA TE NEĆU VODITI… SAMO HODAJ UZ MENE I BUDI MI PRIJATELJ!

 

Related Post

TEATAR GAVRAN

Autor - 18/10/2012 0
U organizaciji Učilišta „Relković“ Nova Gradiška sinoć (17. listopada) je gostovao Teatar Gavran s predstavom „Lutka“ najizvođenijeg hrvatskog kazališnog pisca…

SLAVICA SERENČEŠ, KLAVIR

Autor - 21/06/2012 0
U nazočnosti roditelja, rodbine, profesora Gimnazije, Osnovne glazbene škole Učilišta Relković te prof. Lorene Krmpotić (srednja Glazbena škola Novska) školskih…