NOVOGRADIŠKO GLAZBENO LJETO

2349 0

NOVA GRADIŠKA – Zahvaljujući Ogranku matice hrvatske Nova Gradiška Novogradiščani i njihovi gosti imali su priliku biti sudionici još jednog glazbenog ugođaja na ovogodišnjem Novogradiškom glazbenom ljetu.

Poklonici ozbiljne orguljaške glazbe došli su na koncert u crkvi sv. terezije Avilske pozdraviti mladu novogradišku glazbenicu Magdalenu Ferenčina. Uživati su u zvucima orgulja i djelima vrhunskih domaćih i svjetskih autora.

Related Post

VANDALIZAM

Autor - 20/08/2012 0
NOVA GRADIŠKA, 20. kolovoza 2012. – Desetak spomenika opet je porušeno na pravoslavnom groblju. U ovom ponovljenom slučaju vandalizam nije…

SJEDNICA GRADSKOG VIJEĆA

Autor - 20/08/2012 0
Oporba predlaže da do lokalnih izbora Grad vodi zamjenica gradonačelnika dr. Ljepša Rakas-Vujčić NOVA GRADIŠKA, 20. kolovoz 2012. – Za…