OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA GAJA PROSLAVILA DAN ŠKOLE

1683 0

poumar

NOVA GRADIŠKA 6. lipanj 2011. – U nazočnosti brojnih gostiju, predstavnika Grada, ravnatelja škola, umirovljenih učitelja , roditelja i prijatelja u petak 3.lipnja svečanim programom u Dvorani Relković učenici i učitelji gradske Osnovne škole Ljudevita Gaja obilježili su DAN ŠKOLE. Zadovoljstvo za

uspješan cjelokupni rad svih učenika i učitelja Škole nije krila ravnateljica prof. HELENA KUDRA istakavši uspjeh mladih Gajevaca na županijskim i državnim natjecanjima. 

Posebno je, zajedno sa svojim kolegama i učenicima, ponosna na ove godine dodijeljeni ZLATNI STATUS EKO ŠKOLE I ŠKOLE MENTORA drugim školama.

U ime Grada Nova Gradiška čestitke za Dan škole i postignute uspješne rezultate uputio je prof. MIRKO GOLOVRŠKI: „Čestitam vam zlatni status eko-škole! Ustrajte u svom radu, a spoznaje iz ovog projekta prenosite na mlade naraštaje !“

Bogat glazbeno- scenski program izveli su učenici i njihovi voditelji, a najboljim učenicima osmih razreda te sudionicima županijskih i državnih natjecanja uručene su zahvalnice i priznanja.

Related Post

PJESMA ZA VALENTINOVO

Autor - 16/02/2011 0
poumar NOVA GRADIŠKA 16. veljače 2011. – Novogradiški gimnazijalci, točnije, njihovo učeničko vijeće, već godinama, tradicionalno, proslavljaju Valentinovo u Dvorani…