Stolnotenisači završili jesensku sezonu

1637 0

25. studeni 2010. – Završen je jesenski dio natjecanja u seniorskoj Regionalnoj stolnoteniskoj ligi, Istok, gdje sudjeluje i naš Stolnoteniski klub Strmac. Novogradiščani su u Slavonskom Brodu odigrali sedmo, osmo i završno deveto kolo, gdje je druga momčad Strmca doživjela dva očekivana poraza protiv domaćeg Broda 2 (4:1) i Budainke 2 (4:0) i ostvarila također očekivanu pobjedu protiv Godinjaka iz Godinjaka s 4:2. Za Strmac su igrali: Vedran Batalo, Krešimir Čalušić, Matej Lulić, Bruno Varga i David Vidić. Tri pobjede ostvario je David Vidić, a po jednu Vedran Batalo i par David Vidić i Krešimir Čalušić. Na kraju jesenskog prvenstva Strmac 2 zauzima vrlo dobro šesto mjesto u konkurenciji 10 momčadi sa 6 pobjeda i 3 poraza.

Related Post

GRADSKA KUGLAČKA LIGA

Autor - 19/05/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 19. svibnja 2014. – Nakon dvomjesečnih zanimljivih i kvalitetnih utakmica završila je tradicionalna Gradska kuglačka liga Nove Gradiške,koju…