UČINKOVITA POLICIJA – UHITILI MLADE RAZBOJNIKE IZ AUTOMAT KLUBA

1718 0

NOVA GRADIŠKA, 17. rujna 2010. – Policija je bila učinkovita i brzo uhvatila mlade razbojnike koji su 15. rujna kod Automat cluba „Admiral“ pretukli i opljačkali 47-godišnjeg Novogradiščana koji je završio na kiruškom odjelu Opće bolnice s ozljedama lica. Policija je uhitila dvojicu muškaraca iz Nove Gradiške u dobi od 19 i 20 godina koji su mu nasilno iz džepova hlača izvukli i oteli 30 tisuća kuna i 50 eura.

 

Izvršenim alko-testiranjem utvrđena je koncentracija alkohola u organizmu 20-godišnjaka od 1,44 promila, a kod 19-godišnjaka od 1,85 promila.

Policijski službenici su dio novca pronašli i oduzeli i vratiti će ga vlasniku.

 

Mladići su danas uz kaznenu prijavu privedeni istražnom sucu županijskog suda u Slavonskom Brodu, obzirom da je kriminalističkim istraživanjem nad njima potvrđena osnovana sumnja u počinjenje kaznenog djela razbojništva.

 

Related Post

ČUVAJTE SE LOPOVA

Autor - 27/06/2016 0
GORNJI BOGIĆEVCI / LUŽANI – Dana 25. lipnja, oko 14.30 minuta, na području općine Gornji Bogićevci, nepoznata osoba je iskoristila…