ZAVRŠENA 1. ŽNL

606 0

Prvak Mladost iz Cernika, ispada Mladost iz Sibinja, a možda i Batrina

– SLAVONSKI BROD – Odigravanjem 30. kola, završeno je prvenstvo u najkvalitetnijem nogometnom razredu Brodsko-posavske županije.

Naslov prvaka, kako se i očekivao uoči početka 1. ŽNL brodsko-posavske zasluženo je osvojila je Mladost iz Cernika, koja će se od naredne sezone natjecati u 4. HNL-istok. Iz županijskog najkvalitetnijeg nogometnog razreda ispada Mladost iz Sibinja, a sudbinu Batrine kroje klubovi iz vrha tablice, njihova volja i financijske mogućnosti za natjecanje u 4. HNL-istok.

Prva Mladost iz Cernika izgubila je u posljednjem 30. kolu u Donjim Andrijevcima. Novajlija u 1. ŽNL Slaven iz Ljupine je rekordnom pobjedom od 6:0 nad Posavcem iz Ruščice zaključio uspješnu sezonu zauzevši odlično šesto mjesto. Batrina je na domaćem terenu izgubila od Slavonca iz Bukovlja dok su Novokaelačni s bodom osvojenim u Donjoj Vrbi zauzeli visoko treće mjesto.

U prilogu možete pogledati kompletne rezultate 30. kola i konačnu tablicu prvenstva.