NA TURNIRU U SARAJEVU BRODSKI „TIGROVI“ OKITILI SE SA 4 ZLATNE I 3 SREBRENE MEDALJE

430 0

SLAVONSKI BROD, 25. veljače 2019. – Proteklog vikenda u Sarajevu, održao se 11. Međunarodni kickboxing kup Wako Grand Prix BiH. Turnir je okupio preko 700 natjecatelja iz 9 zemalja i 95 klubova. Brodske tigrove predstavljali su Petra Mikulić, Jan Mikulić i Damir Andrić.

Petra Mikulić u disciplini point fight, mlađe kadetkinje -42 kg osvojila je prvo mjesto – zlatnu medalju. U višoj kategoriji -47 kg bila je druga i osvojila srebro. Ponovno je briljirala u kategoriji starijih kadetkinja -42 kg zauzela je prvo mjesto i ponijela u Brod još jednu zlatnu medalju.

Jan Mikulić u disciplini point fight, dječaci +32 kg osvojio je drugo mjesto -srebrna medalja.

U kategoriji, mkp -37kg slavio je na prvom mjestu – zlatna medalja.

Damir Andrić u disciplini kick light -79 kg osvaja prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je u disciplini light contact -79kg izborio drugo mjesto i srebrnu medalju.

U ukupnom poretku KBK “Tigar-Brod” zauzeo je odlično 11 mjesto u konkurenciji 95 klubova. Sjajan je ovo rezultat jer su Brođani sa samo tri natjecatelja osvojili 7 medalja i to 4 zlata i 3 srebra.