Autor Franjo Samardžić
OKUČANI, 9. rujna 2020. -Tvrtka SLU-KOM iz Kutine izvodi radove na izgradnji tribina na nogometnom stadionu NK „Psunj“. Sastavni su dio projekta Sportsko-rekreacijskog centara u Okučanima u koji će se uložiti oko 6 milijuna kuna i koji će biti i svojevrstan društveni centar namijenjen za organiziranje raznih događanja i mjesto gdje će se ubuduće obilježavati obljetnice VRO „Bljesak“.
Prošle godine završena je prva faza i sredstvima Ministarstva regionalnog razvoja i Općine Okučani uređene su svlačionice za NK „Psunj“, Plavi salon i prostor za Nanbudo klub „Slavonija“, te prostori za druge namjene.
Projekt druge faze koji se financira kroz EU program ruralnog razvoja. Izgradit će se tribina s nadstrešnicom, parkiralište, nogometno igralište i malonogometno igralište i rasvjetom.