Božićni koncert glazbene škole
„Ja sanjam jedan bijel Božić Da opet dođe u moj grad Da su zvijezde gore i Tiho da se stvore Svi ljudi koje volim ja…..“ I dogodilo se to sinoć, u srijedu 21.prosinca u dvorani Relković na tradicionalnom BOŽIĆNOM KONCERTU






































































