PRESJEK PROTEKLA TRI DANA „LJETA U KNJIŽNICI“ (foto)
NOVA GRADIŠKA 11. srpanj 2011. – Ovogodišnje „Ljeto u knjižnici“ obilježeno je bogatim sadržajima koliko za djecu toliko i za odrasle koji uz mališane barem na kratko utonu u svijet igre, smijeha i mašte. Radionicom „Michelangelo Buonarotti“ pod vodstvom akademskog slikara Željka Subića, sveučilišne prvostupnice hrvatskog i engleskog






































































