DAN ŠKOLE „IVAN GORAN KOVAČIĆ“ – Živi, smij se, pocikuj, Slavonijo moja! (FOTO)
STARO PETROVO SELO, 25. ožujak 2011. – Glazbeno scenskim prikazom upriličenom u školskoj športskoj dvorani učenici i učitelji Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“ obilježili su Dan škole. Svi koji su se ti našli, od općinskog načelnika Željka Kočijaševića, ravnatelja drugih osnovnih škola novogradiškog kraja i bivših djelatnika škole, sada







































































